Drogi Użytkowniku!
Chcemy, aby korzystanie z naszego Sklepi Internetowego było dla Ciebie komfortowe. W tym celu staramy się dopasować dostępne treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji oraz dostosowywanie oferty pod twoje zainteresowania. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas. Jako firma F.H.U. Dan-Kom Daniel Gałuszka dokładamy wszelkich starań by powierzone przez ciebie nam Dane osobowe były chronione i gromadzone tylko w tym stopniu w jakim jest to konieczne.
Dowiedz się więcej klikając pod linki Regulamin, Prywatność lub zamknij okno wyrażając zgodę i akceptując zapisy regulaminu.

zamknij
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Smash Bros Ultimate Nintendo_Switch ANG Używana Zobacz większe

Prezentowana okładka jest tylko poglądowa i niekoniecznie odzwierciedla stan faktyczny produktu, który dostarczany jest do klienta końcowego.

Smash_Bros_Ultimate_Nintendo_Switch_U_EN_EN

Super Smash Bros Ultimate Nintendo Switch ANG Używana

Dostępny

Używane

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

209,00 PLN

Gra komputerowa z serii Super Smash Bros. wyprodukowana przez Bandai Namco Studios oraz Sora Ltd. i wydana przez Nintendo na konsolę Nintendo Switch. Gra jest piątą częścią serii po Super Smash Bros. for Wii U oraz Super Smash Bros. for 3DS. Celem graczy jest atakowanie przeciwników, tak aby wyrzucić ich poza arenę. Gra zawiera wiele trybów rozgrywki, w tym kampanię dla jednego gracza oraz tryby wieloosobowe. Ultimate oferuje wszystkie postacie z każdej poprzedniej części serii, wliczając wielu bohaterów stworzonych przez Nintendo oraz inne studia, dodano też kilku nowych.

PlatformaNintendo Switch
Stan gryUżywana
Wersja językowaAngielska
Rating wiekowy (PEGI)12+
GatunekBijatyka
Język okładkiAngielski
Kompatybilność ze Switch LiteTak

7 innych produktów w tej samej kategorii: