Drogi Użytkowniku!
Chcemy, aby korzystanie z naszego Sklepi Internetowego było dla Ciebie komfortowe. W tym celu staramy się dopasować dostępne treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji oraz dostosowywanie oferty pod twoje zainteresowania. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas. Jako firma F.H.U. Dan-Kom Daniel Gałuszka dokładamy wszelkich starań by powierzone przez ciebie nam Dane osobowe były chronione i gromadzone tylko w tym stopniu w jakim jest to konieczne.
Dowiedz się więcej klikając pod linki Regulamin, Prywatność lub zamknij okno wyrażając zgodę i akceptując zapisy regulaminu.

zamknij
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Super Mario Maker 2 Nintendo Switch ANG Używana Zobacz większe

Prezentowana okładka jest tylko poglądowa i niekoniecznie odzwierciedla stan faktyczny produktu, który dostarczany jest do klienta końcowego.

Super_Mario_Maker_2_Nintendo_Switch_U_EN_IN

Super Mario Maker 2 Nintendo Switch ANG Używana

Dostępny

Używane

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

159,00 PLN

Podobnie jak jego poprzednik, Super Mario Maker 2 to gra platformowa z przewijaniem w bok, w której gracze tworzą własne poziomy z wykorzystaniem zasobów z całej serii Super Mario i publikują je online, aby inni mogli w nie grać. Gracze mogą wybierać spośród wybranych gier z serii Super Mario, aby oprzeć swój styl wizualny i rozgrywkę, w tym Super Mario Bros., Super Mario Bros. 3, Super Mario World, New Super Mario Bros. U i nowo wprowadzony motyw Super Mario 3D World. Mechanika rozgrywki i zachowania wrogów mogą się różnić w zależności od stylu, a niektóre elementy są ograniczone do określonych stylów.

Kontynuacja dodaje różne przedmioty i narzędzia, w tym przedmioty i motyw poziomu oparty na Super Mario 3D World. Motyw ten różni się szczególnie od pozostałych czterech, z wieloma unikalnymi cechami i mechaniką rozgrywki. Wprowadza także lokalne i internetowe tryby dla wielu graczy, w tym kooperacyjne tworzenie, w których maksymalnie dwóch graczy może tworzyć etapy jednocześnie; a także pozwalając maksymalnie 4 graczom na granie w poziomy online, kooperacyjnie lub konkurencyjnie. Tak jak poprzednio, zachęca się graczy do dzielenia się stworzonymi poziomami z innymi użytkownikami, którzy teraz mają opcję negatywnej oceny poziomów,

Super Mario Maker 2 zawiera również nową kampanię dla jednego gracza, znaną jako Story Mode. Historia opowiada o Mario pomagającym odbudować Zamek Księżniczki Peach. Gracze muszą przejść przez ponad 100 poziomów stworzonych przez Nintendo, aby zebrać wystarczającą ilość monet, aby odbudować zamek. Postacie niezależne będą także oferować graczom dodatkowe zadania i zadania w całym trybie. Poziomy można dodatkowo zagrać w trybie Endless Challenge, zastępując 100 Mario Challenge z poprzedniej gry.

PlatformaNintendo Switch
Stan gryUżywana
Wersja językowaAngielska
Rating wiekowy (PEGI)3+
GatunekZręcznościowa
Język okładkiInny
Kompatybilność ze Switch LiteTak

12 innych produktów w tej samej kategorii: