Drogi Użytkowniku!
Chcemy, aby korzystanie z naszego Sklepi Internetowego było dla Ciebie komfortowe. W tym celu staramy się dopasować dostępne treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji oraz dostosowywanie oferty pod twoje zainteresowania. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas. Jako firma F.H.U. Dan-Kom Daniel Gałuszka dokładamy wszelkich starań by powierzone przez ciebie nam Dane osobowe były chronione i gromadzone tylko w tym stopniu w jakim jest to konieczne.
Dowiedz się więcej klikając pod linki Regulamin, Prywatność lub zamknij okno wyrażając zgodę i akceptując zapisy regulaminu.

zamknij
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
ARMS Nintendo Switch ANG Nowa Zobacz większe

Prezentowana okładka jest tylko poglądowa i niekoniecznie odzwierciedla stan faktyczny produktu, który dostarczany jest do klienta końcowego.

ARMS_Nintendo_Switch_N_EN_EN

ARMS Nintendo Switch ANG Nowa

Dostępny

Nowy produkt

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

164,68 PLN

Arms to bijatyka 3D, w której maksymalnie czterech graczy może kontrolować jednego z wielu wojowników, przy czym gracz może wykonywać podstawowe ataki za pomocą wysuwanych ramion, takich jak uderzanie, rzucanie, blokowanie i unikanie. W grze Arms znajduje się piętnaście grywalnych wojowników, a pięć z nich jest wydanych jako DLC. Każdy wojownik zaczyna od trzech unikalnych broni, które można wybrać w bitwie, ale użycie broni innych wojowników można odblokować w trybie Get Arms. Wszyscy wojownicy mają również unikalne atrybuty w walce. Gdy miernik ataku jest w pełni naładowany, gracze mogą wykonać na przeciwniku specjalny atak o wysokim stopniu obrażeń. Gracze mogą również atakować swoje ataki, aby tymczasowo zwiększyć obrażenia i wykorzystać efekty żywiołów. Każda postać ma inny zestaw umiejętności i unikalne ramiona dla różnych strategii. Gracze mogą korzystać z ruchowych funkcji systemu Joy-Con lub standardowych przycisków z kontrolerami, takimi jak Pro Controller, aby sterować każdym ramieniem z osobna. Każde ramię jest inne z różnymi żywiołami i różną wagą, które wpływają na rozgrywkę. Maksymalnie czterech graczy może grać w jednym meczu, w trybie trzy lub czterokierunkowym free-for-all lub w trybie dwa na dwa, w którym członkowie drużyny są ze sobą związani.

PlatformaNintendo Switch
Stan gryNowa
Wersja językowaAngielska
Rating wiekowy (PEGI)7+
GatunekBijatyka
Język okładkiAngielski

14 innych produktów w tej samej kategorii: