Drogi Użytkowniku!
Chcemy, aby korzystanie z naszego Sklepi Internetowego było dla Ciebie komfortowe. W tym celu staramy się dopasować dostępne treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji oraz dostosowywanie oferty pod twoje zainteresowania. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas. Jako firma F.H.U. Dan-Kom Daniel Gałuszka dokładamy wszelkich starań by powierzone przez ciebie nam Dane osobowe były chronione i gromadzone tylko w tym stopniu w jakim jest to konieczne.
Dowiedz się więcej klikając pod linki Regulamin, Prywatność lub zamknij okno wyrażając zgodę i akceptując zapisy regulaminu.

zamknij
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
The Legend of Zelda: Breath of the Wild Nintendo Switch ANG Używana Zobacz większe

Prezentowana okładka jest tylko poglądowa i niekoniecznie odzwierciedla stan faktyczny produktu, który dostarczany jest do klienta końcowego.

The_Legend_of_Zelda:_Breath_of_the_Wild_Nintendo_Switch_U_EN_EN

The Legend of Zelda: Breath of the Wild Nintendo Switch ANG Używana

Dostępny

Używane

2 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

219,00 PLN

Gra daje nam wielką swobodę działania w zasadzie już na starcie. Teoretycznie możemy nawet spróbować zawalczyć z głównym złym. Link potrafi skakać i wspinać się praktycznie wszędzie, choć ważna podczas tego procesu jest stamina, która stale się kurczy (a gdy się skurczy całkowicie, Link spada, co może skończyć się zgonem). Ważny jest ponadto aspekt survivalowy. Główny bohater musi sobie radzić w niegościnnych regionach Hyrule na różne sposoby. Korzystać ze znalezionych broni (te po pewnym czasie ulegają zniszczeniu), tarcz, materiałów czy żywności, którą da się ugotować i tym samym zregenerować zdrowie. Za przykład kreatywnego podejścia może posłużyć tarcza, która jest w stanie posłużyć jako… deska snowboardowa.

Ważnym przedmiotem na wyposażeniu Linka jest Sheikah Slate, urządzenie o różnych właściwościach przypominające trochę GamePada. Za jego pomocą da się między innymi sprawdzać mapkę, parametry napotykanych przeciwników, tworzyć bomby, manipulować obiektami itd. Część tych funkcji należy jednak wcześniej odblokować za pomocą run. Innym istotnym przedmiotem jest Paraglider, paralotnia, która działa jak spadochron.

PlatformaNintendo Switch
Stan gryUżywana
Wersja językowaAngielska
Rating wiekowy (PEGI)12+
GatunekAkcja
Język okładkiAngielski

13 innych produktów w tej samej kategorii: