Drogi Użytkowniku!
Chcemy, aby korzystanie z naszego Sklepi Internetowego było dla Ciebie komfortowe. W tym celu staramy się dopasować dostępne treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji oraz dostosowywanie oferty pod twoje zainteresowania. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas. Jako firma F.H.U. Dan-Kom Daniel Gałuszka dokładamy wszelkich starań by powierzone przez ciebie nam Dane osobowe były chronione i gromadzone tylko w tym stopniu w jakim jest to konieczne.
Dowiedz się więcej klikając pod linki Regulamin, Prywatność lub zamknij okno wyrażając zgodę i akceptując zapisy regulaminu.

zamknij
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Donkey Kong Country: Tropical Freeze Nintendo Switch ANG Używana Zobacz większe

Prezentowana okładka jest tylko poglądowa i niekoniecznie odzwierciedla stan faktyczny produktu, który dostarczany jest do klienta końcowego.

Donkey_Kong_Country:_Tropical_Freeze_Nintendo_Switch_U_EN_EN

Donkey Kong Country: Tropical Freeze Nintendo Switch ANG Używana

Dostępny

Używane

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

189,00 PLN

Kolejna odsłona popularnej platformówki na konsolach Nintendo. Tym razem popularny goryl musi poradzić sobie z inwazją zwierząt wzorowanych na wikingach.

Zarówno pod względem fabularnym, jak i mechanizmów zabawy, gra stanowi bezpośrednią kontynuację Donkey Kong Country Returns. Plansze wykonano więc w 3D, ale my poruszamy się po nich w dwóch wymiarach. Nie zabrakło skakania na głowy wrogów oraz zbierania bananów. Nowością jest bardziej dynamiczna kamera, która zamiast statycznie tkwić w jednej odległości od bohatera potrafi robić odpowiednich momentach efektowne najazdy.

PlatformaNintendo Switch
Stan gryUżywana
Wersja językowaAngielska
Rating wiekowy (PEGI)3+
GatunekPlatformówka
Język okładkiAngielski
Kompatybilność ze Switch LiteTak

11 innych produktów w tej samej kategorii: