Drogi Użytkowniku!
Chcemy, aby korzystanie z naszego Sklepi Internetowego było dla Ciebie komfortowe. W tym celu staramy się dopasować dostępne treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji oraz dostosowywanie oferty pod twoje zainteresowania. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas. Jako firma F.H.U. Dan-Kom Daniel Gałuszka dokładamy wszelkich starań by powierzone przez ciebie nam Dane osobowe były chronione i gromadzone tylko w tym stopniu w jakim jest to konieczne.
Dowiedz się więcej klikając pod linki Regulamin, Prywatność lub zamknij okno wyrażając zgodę i akceptując zapisy regulaminu.

zamknij
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Miitopia Nintendo Switch ANG Nowa Zobacz większe

Prezentowana okładka jest tylko poglądowa i niekoniecznie odzwierciedla stan faktyczny produktu, który dostarczany jest do klienta końcowego.

Miitopia_Nintendo_Switch_N_EN_IN

Miitopia Nintendo Switch ANG Nowa

Dostępny

Nowy produkt

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

229,00 PLN

Zły czarodziej (zwany Dark Lordem) skradł twarze mieszkańców Królestwa Miitopii. Zadaniem gracza jest zebranie drużyny (składającej się między innymi z postaci użytkowników z list znajomych, które mogą dołączyć do zabawy), a następnie wyruszenie na wyprawę w celu zwrócenia wszystkim ich skradzionych twarzy.

PlatformaNintendo Switch
Stan gryNowa
Wersja językowaAngielska
Rating wiekowy (PEGI)7+
GatunekRPG
Język okładkiAngielski

14 innych produktów w tej samej kategorii: