Drogi Użytkowniku!
Chcemy, aby korzystanie z naszego Sklepi Internetowego było dla Ciebie komfortowe. W tym celu staramy się dopasować dostępne treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji oraz dostosowywanie oferty pod twoje zainteresowania. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas. Jako firma F.H.U. Dan-Kom Daniel Gałuszka dokładamy wszelkich starań by powierzone przez ciebie nam Dane osobowe były chronione i gromadzone tylko w tym stopniu w jakim jest to konieczne.
Dowiedz się więcej klikając pod linki Regulamin, Prywatność lub zamknij okno wyrażając zgodę i akceptując zapisy regulaminu.

zamknij
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Move Fitness PS3 POL Używana Zobacz większe

Prezentowana okładka jest tylko poglądowa i niekoniecznie odzwierciedla stan faktyczny produktu, który dostarczany jest do klienta końcowego.

Move_Fitness__PS3_U_PL_PL

Move Fitness PS3 POL Używana

Dostępny

Używane

3 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

19,00 PLN

  • Odwiedź naszą zaawansowaną technicznie salę gimnastyczną i zacznij spalać kalorie w towarzystwie osobistego trenera.
  • Chwyć dwa kontrolery ruchu PlayStation Move i poćwicz w ramach programu treningowego dopasowanego specjalnie do ciebie.
  • Trafiaj w cele, zadawaj kombinacje uderzeń i doskonal swoje wyczucie czasu, korzystając z niezwykłej dokładności kontrolera PlayStation Move.
PlatformaPlayStation 3
Stan gryUżywana
Wersja językowaPolska (dubbing)
Rating wiekowy (PEGI)7+
GatunekSportowa
Język okładkiPolski

30 innych produktów w tej samej kategorii: