Drogi Użytkowniku!
Chcemy, aby korzystanie z naszego Sklepi Internetowego było dla Ciebie komfortowe. W tym celu staramy się dopasować dostępne treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji oraz dostosowywanie oferty pod twoje zainteresowania. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas. Jako firma F.H.U. Dan-Kom Daniel Gałuszka dokładamy wszelkich starań by powierzone przez ciebie nam Dane osobowe były chronione i gromadzone tylko w tym stopniu w jakim jest to konieczne.
Dowiedz się więcej klikając pod linki Regulamin, Prywatność lub zamknij okno wyrażając zgodę i akceptując zapisy regulaminu.

zamknij
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Battlefield 3 PS3 POL Używana Zobacz większe

Prezentowana okładka jest tylko poglądowa i niekoniecznie odzwierciedla stan faktyczny produktu, który dostarczany jest do klienta końcowego.

Battlefield_3__PS3_U_PL_EN

Battlefield 3 PS3 POL Używana

Dostępny

Używane

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

19,00 PLN

Trzecia część Battlefielda to kontynuacja rozgrywki z poprzednich części serii w różnych trybach jedno- i wieloosobowych. Gracze biorą udział w walkach ukazanych z pierwszej perspektywy, prowadzonych na dużą skalę, gdzie można używać różnych pojazdów – czołgów, transporterów opancerzonych, helikopterów oraz odrzutowców. W wersji PC na jednej mapie mogą grać maksymalnie 64 osoby, na konsolach 24. Ważną zmianą w nowej odsłonie Battlefielda jest wprowadzenie systemu destrukcji znanego z serii Bad Company oraz Battlefield 1943 dzięki użyciu Frostbite 2. System zniszczeń został ulepszony w stosunku do poprzedniej wersji silnika. Przykładowe miasta, w których rozgrywa się akcja, to Teheran, Paryż oraz Nowy Jork.

PlatformaPlayStation 3
Stan gryUżywana
Wersja językowaPolska (dubbing)
Rating wiekowy (PEGI)16+
GatunekStrzelanka
Język okładkiPolski

30 innych produktów w tej samej kategorii: