Drogi Użytkowniku!
Chcemy, aby korzystanie z naszego Sklepi Internetowego było dla Ciebie komfortowe. W tym celu staramy się dopasować dostępne treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji oraz dostosowywanie oferty pod twoje zainteresowania. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas. Jako firma F.H.U. Dan-Kom Daniel Gałuszka dokładamy wszelkich starań by powierzone przez ciebie nam Dane osobowe były chronione i gromadzone tylko w tym stopniu w jakim jest to konieczne.
Dowiedz się więcej klikając pod linki Regulamin, Prywatność lub zamknij okno wyrażając zgodę i akceptując zapisy regulaminu.

zamknij
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Sports Champions PS3 POL Używana Zobacz większe

Prezentowana okładka jest tylko poglądowa i niekoniecznie odzwierciedla stan faktyczny produktu, który dostarczany jest do klienta końcowego.

Sports_Champions__PS3_U_PL_PL

Sports Champions PS3 POL Używana

Dostępny

Używane

2 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

19,00 PLN

Sportowa gra na konsolę PlayStation 3 wydana 17 września 2010 roku przez Sony Computer Entertainment. Do obsługi gry potrzebny jest kontroler ruchu Sony – PlayStation Move. Po dwóch latach doczekała się kontynuacji.

W grze "Sports Champions" dostępnych jest sześć dyscyplin sportowych rozgrywanych zarówno w halach i arenach, jak i na odkrytych obiektach, pełnych mnóstwa ożywiających rozgrywkę szczegółów.

W tenisie stołowym oprócz cieni szalejących kibiców i widocznych na drugim planie pojedynków innych graczy wyświetlana jest elektroniczna tablica wyników, która wyświetla aktualny wynik oraz rejestruje prędkość uderzonej piłki.

Pozostałe pięć dyscyplin rozgrywanych jest na odkrytych obiektach, ukazując możliwości technologii HD w systemie PlayStation 3. Od bujnych lasów po nadbrzeżne boiska do siatkówki – oczy gracza mają się czym napawać w przerwach, gdy próbuje złapać oddech pomiędzy kolejnymi zdobytymi punktami w drodze na sportowy szczyt.

Oprócz pobudzającej wyobraźnię ścieżki dźwiękowej gra wypełniona jest mnóstwem szczegółowych dźwięków, które zamienią salon w wyjątkowy teatr marzeń z doskonale znanym odgłosem odbijanej piłeczki czy grzmotnięciem osiągającej cel strzały.

PlatformaPlayStation 3
Stan gryUżywana
Wersja językowaPolska (dubbing)
Rating wiekowy (PEGI)12+
GatunekTowarzyska
Język okładkiPolski

30 innych produktów w tej samej kategorii: