Drogi Użytkowniku!
Chcemy, aby korzystanie z naszego Sklepi Internetowego było dla Ciebie komfortowe. W tym celu staramy się dopasować dostępne treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji oraz dostosowywanie oferty pod twoje zainteresowania. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas. Jako firma F.H.U. Dan-Kom Daniel Gałuszka dokładamy wszelkich starań by powierzone przez ciebie nam Dane osobowe były chronione i gromadzone tylko w tym stopniu w jakim jest to konieczne.
Dowiedz się więcej klikając pod linki Regulamin, Prywatność lub zamknij okno wyrażając zgodę i akceptując zapisy regulaminu.

zamknij
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Battlefield: Bad Company 2 PS3 ANG Używana Zobacz większe

Prezentowana okładka jest tylko poglądowa i niekoniecznie odzwierciedla stan faktyczny produktu, który dostarczany jest do klienta końcowego.

Battlefield:_Bad_Company_2__PS3_U_EN_EN

Battlefield: Bad Company 2 PS3 ANG Używana

Dostępny

Używane

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

29,00 PLN

Gra komputerowa z gatunku first-person shooter, wyprodukowana przez Digital Illusions CE i wydana przez Electronic Arts. Jest kontynuacją gry Battlefield: Bad Company z 2008 roku. Ta gra to przede wszystkim strzelanka z perspektywy pierwszej osoby, oparta na współczesnych warunkach wojennych. Dodatkowo gra zawiera kampanię dla jednego gracza, w której gracz wciela się ponownie w rolę Prestona Marlowe'a, bohatera oryginalnej gry. Silnik Frostbite 1.5 w grze pozwala na niszczenie środowiska (budynki, mury). Mapy dla wielu graczy, które pozwalają na pięć różnych trybów gry, zawierają szeroki wybór pojazdów, samolotów i broni.

PlatformaPlayStation 3
Stan gryUżywana
Wersja językowaAngielska
Rating wiekowy (PEGI)16+
GatunekStrzelanka
Język okładkiAngielski

30 innych produktów w tej samej kategorii: