Drogi Użytkowniku!
Chcemy, aby korzystanie z naszego Sklepi Internetowego było dla Ciebie komfortowe. W tym celu staramy się dopasować dostępne treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji oraz dostosowywanie oferty pod twoje zainteresowania. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas. Jako firma F.H.U. Dan-Kom Daniel Gałuszka dokładamy wszelkich starań by powierzone przez ciebie nam Dane osobowe były chronione i gromadzone tylko w tym stopniu w jakim jest to konieczne.
Dowiedz się więcej klikając pod linki Regulamin, Prywatność lub zamknij okno wyrażając zgodę i akceptując zapisy regulaminu.

zamknij
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Just Cause 2 PS3 ANG Używana Zobacz większe

Prezentowana okładka jest tylko poglądowa i niekoniecznie odzwierciedla stan faktyczny produktu, który dostarczany jest do klienta końcowego.

Just_Cause_2__PS3_U_EN_EN

Just Cause 2 PS3 ANG Używana

Dostępny

Używane

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

29,00 PLN

Akcja Just Cause 2 toczy się na fikcyjnej wyspie nazwanej Panau w południowo-wschodniej Azji. Agent wywiadu CIA, Rico Rodriguez, wyrusza z misją odnalezienia swojego przyjaciela i obalenia dyktatury na wyspie.

Gracz kieruje postacią Rico Rodriqueza z perspektywy trzeciej osoby po otwartym świecie wyspy Panau. Poza wykonywaniem głównego wątku fabularnego dostępne są zadania poboczne takie jak wyścigi samochodem. Gracz może niszczyć niektóre budynki, za które dostaje tzw. „punkty chaosu”. Za wykonywanie misji można zakupić nową broń lub ulepszyć dostępną.

PlatformaPlayStation 3
Stan gryUżywana
Wersja językowaAngielska
Rating wiekowy (PEGI)18+
GatunekAkcja
Język okładkiAngielski

30 innych produktów w tej samej kategorii: