Drogi Użytkowniku!
Chcemy, aby korzystanie z naszego Sklepi Internetowego było dla Ciebie komfortowe. W tym celu staramy się dopasować dostępne treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji oraz dostosowywanie oferty pod twoje zainteresowania. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas. Jako firma F.H.U. Dan-Kom Daniel Gałuszka dokładamy wszelkich starań by powierzone przez ciebie nam Dane osobowe były chronione i gromadzone tylko w tym stopniu w jakim jest to konieczne.
Dowiedz się więcej klikając pod linki Regulamin, Prywatność lub zamknij okno wyrażając zgodę i akceptując zapisy regulaminu.

zamknij
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Assassin's Creed III PS3 POL Używana Zobacz większe

Prezentowana okładka jest tylko poglądowa i niekoniecznie odzwierciedla stan faktyczny produktu, który dostarczany jest do klienta końcowego.

Assassin's_Creed_III__PS3_U_PL_PL

Assassin's Creed III PS3 POL Używana

Dostępny

Używane

5 Przedmioty

29,00 PLN

Assassin’s Creed III – przygodowa gra akcji stworzona przez Ubisoft Montreal, wydana przez Ubisoft w 2012 roku na platformy Microsoft Windows, Xbox 360, PlayStation 3 i Wii U. Stanowi piątą dużą odsłonę serii Assassin’s Creed i kontynuację wydanego rok wcześniej Assassin’s Creed: Revelations. Fabuła osadzona jest w świecie rzeczywistym i przedstawia trwający od stuleci konflikt pomiędzy asasynami walczącymi o pokój i wolną wolę, a templariuszami pragnącymi pełnej kontroli. Opowieść spajająca fabułę osadzona jest w XXI wieku i koncentruje się na losach Desmonda Milesa, który w maszynie nazywanej animusem odtwarza wspomnienia swoich przodków próbując znaleźć sposób na zapobieżenie mającej nastąpić w 2012 roku apokalipsie. Historia osadzona jest w XVIII wieku, w latach 1753-1783 – przed, w trakcie i po wojnie o niepodległość Stanów Zjednoczonych – a jej bohaterem jest będący pół Anglikiem, pół Mohawkiem przodek Desmonda Ratonhnhaké:ton (wym. radunhagedun; z języka Mohawków imię można przetłumaczyć jako „życie, które zostało zarysowane”, „jego duch się rozwija” lub „jego życie się zaczęło”), przez kolonistów znany także pod przybranym imieniem Connor, walczący z templariuszami starającymi się nie dopuścić do wyzwolenia kolonii brytyjskich w Ameryce Północnej.

PlatformaPlayStation 3
Stan gryUżywana
Wersja językowaPolska (napisy)
Rating wiekowy (PEGI)18+
GatunekAkcja
Język okładkiPolski

30 innych produktów w tej samej kategorii: