Drogi Użytkowniku!
Chcemy, aby korzystanie z naszego Sklepi Internetowego było dla Ciebie komfortowe. W tym celu staramy się dopasować dostępne treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji oraz dostosowywanie oferty pod twoje zainteresowania. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas. Jako firma F.H.U. Dan-Kom Daniel Gałuszka dokładamy wszelkich starań by powierzone przez ciebie nam Dane osobowe były chronione i gromadzone tylko w tym stopniu w jakim jest to konieczne.
Dowiedz się więcej klikając pod linki Regulamin, Prywatność lub zamknij okno wyrażając zgodę i akceptując zapisy regulaminu.

zamknij
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Assassin's Creed: Rogue PS3 POL Używana Zobacz większe

Prezentowana okładka jest tylko poglądowa i niekoniecznie odzwierciedla stan faktyczny produktu, który dostarczany jest do klienta końcowego.

Assassin's_Creed:_Rogue_PS3_U_PL_PL

Assassin's Creed: Rogue PS3 POL Używana

Dostępny

Używane

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

39,00 PLN

W Rogue powraca wprowadzony w Assassin’s Creed III system żeglowania i walk morskich, stanowiący ważną część Black Flag. Morrígan, statek Cormaca, w porównaniu z Kawką Kenwaya ma płytsze zanurzenie, dzięki czemu może pływać na rzekach. Wśród nowości znalazły się niedostępne wcześniej bronie dla statku, takie jak płonący olej i kartaczownica Puckle’a, jak również możliwość dokonania przez wrogów abordażu Morrígan. Część akcji rozgrywa się na Północnym Atlantyku, w związku z czym wprowadzone zostały odpowiednie związane z tym elementy, takie jak góry lodowe, kra oraz zdolny do ich niszczenia taran. W odróżnieniu od Black Flag, w Rogue nie zaimplementowano eksploracji podwodnych obszarów, ponieważ zbyt długie przebywanie w północnoatlantyckich wodach powoduje stopniowe wychłodzenie Shaya, a w konsekwencji jego śmierć.

Podczas walki na lądzie postać może korzystać z wprowadzonej w tej odsłonie wiatrówki, pozwalającej po cichu zdejmować wrogów na dystans za pomocą strzałek usypiających, rozwścieczających czy petard. Dodany został także granatnik, który załadować można granatami odłamkowymi i innymi rodzajami pocisków. Nieznacznie zmieniona została walka wręcz, podczas której – podobnie jak w serii Batman: Arkham – w odpowiednim momencie możliwe jest kontrowanie ataków przeciwnika. Wrodzy asasyni używają przeciwko Cormacowi tych samych umiejętności, co gracz na przestrzeni całej serii, mogąc ukryć się w stogu siana, wtopić w tłum bądź zaatakować z powietrza. Nowością jest również trujący gaz, który wykorzystać można jako broń środowiskową.

Poza zadaniami i aktywnościami pobocznymi z poprzednich części, dodano również nowe, związane z przynależnością Shaya do templariuszy, takie jak np. „przechwycenia asasynów”. Podczas gdy w poprzednich misjach kierowany przez gracza asasyn otrzymywał zlecenia na zabicie templariuszy, Shay przechwytuje wiadomości o planowanym ataku na kamratów i likwiduje asasynów mających dokonać zabójstwa.

PlatformaPlayStation 3
Stan gryUżywana
Wersja językowaPolska (napisy)
Rating wiekowy (PEGI)18+
GatunekAkcja
Język okładkiPolski

30 innych produktów w tej samej kategorii: