Drogi Użytkowniku!
Chcemy, aby korzystanie z naszego Sklepi Internetowego było dla Ciebie komfortowe. W tym celu staramy się dopasować dostępne treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji oraz dostosowywanie oferty pod twoje zainteresowania. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas. Jako firma F.H.U. Dan-Kom Daniel Gałuszka dokładamy wszelkich starań by powierzone przez ciebie nam Dane osobowe były chronione i gromadzone tylko w tym stopniu w jakim jest to konieczne.
Dowiedz się więcej klikając pod linki Regulamin, Prywatność lub zamknij okno wyrażając zgodę i akceptując zapisy regulaminu.

zamknij
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Watch Dogs PS3 POL Używana Zobacz większe

Prezentowana okładka jest tylko poglądowa i niekoniecznie odzwierciedla stan faktyczny produktu, który dostarczany jest do klienta końcowego.

Watch_Dogs_PS3_U_PL_PL

Watch Dogs PS3 POL Używana

Dostępny

Używane

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

39,00 PLN

Mechanika rozgrywki Watch Dogs polega na korzystaniu z umiejętności hakowania oraz inwigilacji – demo zaprezentowane podczas konferencji prasowej Ubisoftu pokazało, że gracz może manipulować oraz zakłócać pracę urządzeń elektrycznych (jak choćby kamery czy sygnalizacja świetlna) oraz podsłuchiwać rozmowy telefoniczne, by gromadzić informacje na temat swojego celu. Gracz ma także dostęp do informacji zawartych w ctOS, dotyczących napotkanych bohaterów niezależnych, takich jak: demografia, stan zdrowia oraz prawdopodobieństwo użycia przemocy. W grze zawarte zostały także licencjonowane marki aut, jak choćby BMW, Mercedes czy Porsche. Według producenta gry rozgrywka powinna zająć przeciętnemu graczowi 35-40 godzin.

PlatformaPlayStation 3
Stan gryUżywana
Wersja językowaPolska (napisy)
Rating wiekowy (PEGI)18+
GatunekAkcja
Język okładkiPolski

30 innych produktów w tej samej kategorii: