Drogi Użytkowniku!
Chcemy, aby korzystanie z naszego Sklepi Internetowego było dla Ciebie komfortowe. W tym celu staramy się dopasować dostępne treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji oraz dostosowywanie oferty pod twoje zainteresowania. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas. Jako firma F.H.U. Dan-Kom Daniel Gałuszka dokładamy wszelkich starań by powierzone przez ciebie nam Dane osobowe były chronione i gromadzone tylko w tym stopniu w jakim jest to konieczne.
Dowiedz się więcej klikając pod linki Regulamin, Prywatność lub zamknij okno wyrażając zgodę i akceptując zapisy regulaminu.

zamknij
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Motorcycle Club PS4 ANG Nowa Zobacz większe

Prezentowana okładka jest tylko poglądowa i niekoniecznie odzwierciedla stan faktyczny produktu, który dostarczany jest do klienta końcowego.

Motorcycle_Club_PS4_N_EN_EN

Motorcycle Club PS4 ANG Nowa

Dostępny

Nowy produkt

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

89,00 PLN

Zgodnie z tytułem, Motorcycle Club daje nam możliwość stworzenia i poprowadzenia własnego klubu motocyklowego, skupiającego pasjonatów, z których każdy charakteryzuje się nieco innym stylem jazdy. Jest to zaś fakt o tyle ważny, że rywalizacja w grze nie opiera się tylko i wyłącznie na dojechaniu do mety przed innymi uczestnikami. Podczas zabawy, zrealizowanej w typowo arcade’owym stylu, czeka nas bowiem cała masa dodatkowych wyzwań, np. jazda slalomem, konieczność zaliczania kolejnych bramek czy wykonywania efektownych skoków na rozmieszczonych na trasie skoczniach. W zależności od rodzaju wyzwania istotny jest więc również wybór motocyklisty, którego umiejętności najbardziej pasują do specyfiki danego wyścigu.

maxresdefault.jpg

Do naszej dyspozycji oddano 22 licencjonowane motocykle o pojemności 125-200 ccm, pochodzące od takich producentów jak BMW, Honda, Kawasaki, KTM, Suzuki czy Yamaha. Zostały one dodatkowo podzielone na trzy odmienne klasy: Superbike, Roadster oraz Custom. Rywalizacja może toczyć się na 20 zróżnicowanych torach (zarówno w dzień, jak i w nocy), a celem zabawy jest pokonanie dziewięciu konkurencyjnych klubów motocyklowych i wspięcie się na sam szczyt rankingów. W miarę postępów rozgrywki zdobywamy fundusze i sukcesywnie odblokowujemy możliwość zakupu coraz to nowszych maszyn, co prowadzi do stopniowego rozwijania naszego klubu. Nie zabrakło także możliwości modyfikowania wyglądu samych motocyklistów.

PlatformaPlayStation 4
Stan gryNowa
Wersja językowaAngielska
Rating wiekowy (PEGI)3+
GatunekWyścigowa
Język okładkiAngielski

30 innych produktów w tej samej kategorii: