Drogi Użytkowniku!
Chcemy, aby korzystanie z naszego Sklepi Internetowego było dla Ciebie komfortowe. W tym celu staramy się dopasować dostępne treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji oraz dostosowywanie oferty pod twoje zainteresowania. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas. Jako firma F.H.U. Dan-Kom Daniel Gałuszka dokładamy wszelkich starań by powierzone przez ciebie nam Dane osobowe były chronione i gromadzone tylko w tym stopniu w jakim jest to konieczne.
Dowiedz się więcej klikając pod linki Regulamin, Prywatność lub zamknij okno wyrażając zgodę i akceptując zapisy regulaminu.

zamknij
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Syberia 3 PS4 POL Używana Zobacz większe

Prezentowana okładka jest tylko poglądowa i niekoniecznie odzwierciedla stan faktyczny produktu, który dostarczany jest do klienta końcowego.

Syberia_3_PS4_U_PL_PL

Syberia 3 PS4 POL Używana

Dostępny

Używane

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

49,00 PLN

Syberia 3 – trzecia odsłona serii Syberia, należąca do gatunku gier przygodowych typu „wskaż i kliknij”. Została wyprodukowana przez Microïds oraz Anuman Interactive, a wydana przez CDP 20 kwietnia 2017 roku na platformy PC, Xbox One, PlayStation 4. Wersja na Nintendo Switch jest nadal w produkcji, planuje się wydanie jej w 2018 roku. Gracz po raz kolejny wciela się w znaną z poprzednich części Kate Walker i wraz z jej przyjaciółmi kontynuuje swoją podróż po Rosji.

Ponieważ drugą i trzecią część gry dzieli ponad 13 lat, w Syberii 3 zrezygnowano z prerenderowanych teł lokacji na rzecz grafiki 3D. Zaimplementowano tu także m.in. swobodną kamerę oraz animacje stworzone przy użyciu techniki motion capture.

Kontynuując tradycję poprzednich części Syberii, gracz musi zmierzyć się z łamigłówkami o zróżnicowanym stopniu trudności. Kate Walker porusza się po trójwymiarowych lokacjach, szukając elementów maszyn, rozmawiając z NPC, uruchamiając przeróżne urządzenia czy manipulując obiektami. Nowością natomiast jest występowanie zadań wymagających fizycznego ingerowania w przedmioty, np. podważania pokrywy nożem.

Historia opowiadana w grze jest liniowa, gracz może również trafić na niewidzialne ściany. Zrezygnowano z prerenderowanych teł na rzecz grafiki 3D, dodano swobodną kamerę, animacje wykonano przy użyciu technologii motion capture, a sterowanie przygotowano z myślą o konsolowych gamepadach.

Nastroju grze dodaje muzyka skomponowana przez Inona Zura.

PlatformaPlayStation 4
Stan gryUżywana
Wersja językowaPolska (dubbing)
Rating wiekowy (PEGI)7+
GatunekPrzygodowa
Język okładkiPolski

30 innych produktów w tej samej kategorii: