Drogi Użytkowniku!
Chcemy, aby korzystanie z naszego Sklepi Internetowego było dla Ciebie komfortowe. W tym celu staramy się dopasować dostępne treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji oraz dostosowywanie oferty pod twoje zainteresowania. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas. Jako firma F.H.U. Dan-Kom Daniel Gałuszka dokładamy wszelkich starań by powierzone przez ciebie nam Dane osobowe były chronione i gromadzone tylko w tym stopniu w jakim jest to konieczne.
Dowiedz się więcej klikając pod linki Regulamin, Prywatność lub zamknij okno wyrażając zgodę i akceptując zapisy regulaminu.

zamknij
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Lost Sphear PS4 ANG Nowa Zobacz większe

Prezentowana okładka jest tylko poglądowa i niekoniecznie odzwierciedla stan faktyczny produktu, który dostarczany jest do klienta końcowego.

Lost_Sphear_PS4_N_EN_EN

Lost Sphear PS4 ANG Nowa

Dostępny

Nowy produkt

2 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

69,00 PLN

Kolejna ewolucja w nowej złotej erze JRPG pojawia się w grze LOST SPHEAR, która oferuje świeże spojrzenie na klasyczną rozgrywkę RPG!

Młody człowiek, który doświadczył zjawiska, którego nigdy nie widział, napotyka złowrogą moc, która zagraża tkance rzeczywistości. Obudź moc Pamięci, aby przywrócić utracone rzeczy! Zbieraj różne Pamięci i twórz świat wokół siebie w drodze do ocalenia świata.

PlatformaPlayStation 4
Stan gryNowa
Wersja językowaAngielska
Rating wiekowy (PEGI)12+
GatunekRPG
Język okładkiAngielski

30 innych produktów w tej samej kategorii: