Drogi Użytkowniku!
Chcemy, aby korzystanie z naszego Sklepi Internetowego było dla Ciebie komfortowe. W tym celu staramy się dopasować dostępne treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji oraz dostosowywanie oferty pod twoje zainteresowania. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas. Jako firma F.H.U. Dan-Kom Daniel Gałuszka dokładamy wszelkich starań by powierzone przez ciebie nam Dane osobowe były chronione i gromadzone tylko w tym stopniu w jakim jest to konieczne.
Dowiedz się więcej klikając pod linki Regulamin, Prywatność lub zamknij okno wyrażając zgodę i akceptując zapisy regulaminu.

zamknij
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes PS4 ANG Używana Zobacz większe

Prezentowana okładka jest tylko poglądowa i niekoniecznie odzwierciedla stan faktyczny produktu, który dostarczany jest do klienta końcowego.

Metal_Gear_Solid_5:_Ground_Zeroes_PS4_U_EN_EN

Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes PS4 ANG Używana

Dostępny

Używane

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

29,00 PLN

Akcja gry rozgrywa się w roku 1975, jedenaście lat po wydarzeniach z Metal Gear Solid 3: Snake Eater i rok po wydarzeniach z Metal Gear Solid: Peace Walker.

Paz Ortega Andrade i Ricardo "Chico" Valenciano Libre przetrzymywani są w silnie strzeżonym przez organizację XOF (aluzja do FOXHOUND) obozie Omega na Kubie. Oboje posiadają informacje dotyczące Big Bossa oraz jego organizacji Militaires Sans Frontières. Zadaniem Snake’a i Kazuhiry "Kaza" Millera jest przeniknięcie na teren wroga i odbicie zakładników.

PlatformaPlayStation 4
Stan gryUżywana
Wersja językowaAngielska
Rating wiekowy (PEGI)18+
GatunekAkcja
Język okładkiAngielski

30 innych produktów w tej samej kategorii: