Drogi Użytkowniku!
Chcemy, aby korzystanie z naszego Sklepi Internetowego było dla Ciebie komfortowe. W tym celu staramy się dopasować dostępne treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji oraz dostosowywanie oferty pod twoje zainteresowania. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas. Jako firma F.H.U. Dan-Kom Daniel Gałuszka dokładamy wszelkich starań by powierzone przez ciebie nam Dane osobowe były chronione i gromadzone tylko w tym stopniu w jakim jest to konieczne.
Dowiedz się więcej klikając pod linki Regulamin, Prywatność lub zamknij okno wyrażając zgodę i akceptując zapisy regulaminu.

zamknij
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
The Order: 1886 PS4 POL Używana Zobacz większe

Prezentowana okładka jest tylko poglądowa i niekoniecznie odzwierciedla stan faktyczny produktu, który dostarczany jest do klienta końcowego.

The_Order:_1886__PS4_U_PL_IN

The Order: 1886 PS4 POL Używana

Dostępny

Używane

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

59,00 PLN

The Order: 1886 to fabularna gra przygodowa rozgrywana w perspektywie trzeciej osoby. Gracz przejmuje kontrolę nad Sir Galahadem z Okrągłego Stołu, służącym jako obrońca w alternatywnej wersji Londynu.

Rozgrywka koncentruje się głównie na strzelaniu zza osłon. Gra ma strukturę liniową; gracz prowadzi Galahada przez etapy, podążając za historią. Galahad i jego rycerze walczą z wieloma różnymi wrogami, w tym z ludźmi i pół-bestiami, stworzeniami podobnymi do wilkołaków. Galahad jest wyposażony w kilka narzędzi i broni do użycia w walce, takich jak karabiny, granaty, kusze i pistolety. Oprócz walki z bronią palną Galahad wykorzystuje również ataki w zwarciu i ciche zabijanie, aby pokonać wrogów. Innym ważnym aspektem rozgrywki jest korzystanie z quick time events. Gra często wykorzystuje mechaniki QTE, aby zdynamizować rozgrywkę. Gracz zbiera różne rodzaje przedmiotów kolekcjonerskich dostarczających wiedzę o świecie i historii.

PlatformaPlayStation 4
Stan gryUżywana
Wersja językowaPolska (dubbing)
Rating wiekowy (PEGI)18+
GatunekAkcja
Język okładkiInny

30 innych produktów w tej samej kategorii: