Drogi Użytkowniku!
Chcemy, aby korzystanie z naszego Sklepi Internetowego było dla Ciebie komfortowe. W tym celu staramy się dopasować dostępne treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji oraz dostosowywanie oferty pod twoje zainteresowania. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas. Jako firma F.H.U. Dan-Kom Daniel Gałuszka dokładamy wszelkich starań by powierzone przez ciebie nam Dane osobowe były chronione i gromadzone tylko w tym stopniu w jakim jest to konieczne.
Dowiedz się więcej klikając pod linki Regulamin, Prywatność lub zamknij okno wyrażając zgodę i akceptując zapisy regulaminu.

zamknij
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Middle-earth: Shadow of Mordor PS4 POL Używana Zobacz większe

Prezentowana okładka jest tylko poglądowa i niekoniecznie odzwierciedla stan faktyczny produktu, który dostarczany jest do klienta końcowego.

Middle-earth:_Shadow_of_Mordor_PS4_U_PL_EN

Middle-earth: Shadow of Mordor PS4 POL Używana

Dostępny

Używane

2 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

49,00 PLN

Głównym bohaterem gry jest strażnik Talion, którego ciało zamieszkuje upiór. Śródziemie: Cień Mordoru jest grą z otwartym światem, dającym graczowi swobodę wykonywania zadań pobocznych i eksplorowania otoczenia.

Wprowadzony w grze nowy system Nemesis pozwala na tworzenie nowych postaci i dostosowywanie ich zachowań zależnie od poczynań Taliona. System zapamiętuje interakcje bohatera z określonymi postaciami, z którymi walczy on w trakcie gry i określa ich zachowania na późniejszym etapie gry. Przykładowo uruk, który został przez Taliona wrzucony do ognia, może zechcieć zemścić się na nim poprzez oparzenie i oszpecenie go.

Dwa osobne drzewka umiejętności pozwalają rozwijać zarówno zdolności Taliona, jak i upiora. Zdolności strażnika ułatwiają ciche poruszanie się po świecie bez zwracania na siebie uwagi, z kolei umiejętności upiora pozwalają narzucać przeciwnikom swoją wolę, zbierać od nich informacje, rozpuszczać w szeregach wroga plotki celem obniżania ich morale i dokonywania cichych zabójstw ich przywódców.

W lutym 2014 roku Monolith Productions zapowiedziało, że system Nemesis zostanie uproszczony na PlayStation 3 i Xboksie 360, ponieważ firma „skupia się na platformach następnej generacji” – PC, Xbox one i PlayStation 4. Twórcy zapewnili również, że „na konsolach obecnej generacji zrobimy co tylko się da”, a „pewne rzeczy”, w tym „główna mechanika” – walka, skradanie się, umiejętności strażnika, poruszanie się, podstawy kontroli i rozgrywki – będą takie same na platformach obu generacji.

PlatformaPlayStation 4
Stan gryUżywana
Wersja językowaPolska (napisy)
Rating wiekowy (PEGI)18+
GatunekAkcja
Język okładkiAngielski

30 innych produktów w tej samej kategorii: