Drogi Użytkowniku!
Chcemy, aby korzystanie z naszego Sklepi Internetowego było dla Ciebie komfortowe. W tym celu staramy się dopasować dostępne treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji oraz dostosowywanie oferty pod twoje zainteresowania. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas. Jako firma F.H.U. Dan-Kom Daniel Gałuszka dokładamy wszelkich starań by powierzone przez ciebie nam Dane osobowe były chronione i gromadzone tylko w tym stopniu w jakim jest to konieczne.
Dowiedz się więcej klikając pod linki Regulamin, Prywatność lub zamknij okno wyrażając zgodę i akceptując zapisy regulaminu.

zamknij
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
South Park: The Fractured But Whole PS4 POL Używana Zobacz większe

Prezentowana okładka jest tylko poglądowa i niekoniecznie odzwierciedla stan faktyczny produktu, który dostarczany jest do klienta końcowego.

South_Park:_The_Fractured_But_Whole_PS4_U_PL_PL

South Park: The Fractured But Whole PS4 POL Używana

Dostępny

Używane

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

49,00 PLN

South Park: The Fractured but Whole – komputerowa gra fabularna stworzona przez studio Ubisoft San Francisco przy współpracy z South Park Digital Studios i wydana 17 października 2017 na platformy Microsoft Windows, PlayStation 4 oraz Xbox One. 24 kwietnia 2018 wydano wersję na konsolę Nintendo Switch. Gra, której wydawcą jest Ubisoft, zrealizowana została na podstawie amerykańskiego serialu animowanego dla dorosłych Miasteczko South Park i stanowi kontynuację South Parku: Kijka Prawdy z 2014 roku

Gra oferuje dwanaście klas superbohaterów, takich jak: brutalist, blaster, pędziwiatr, elementalist, gadgeteer, mystic, cyborg, psychic, assassin, commander, netherborn oraz karate kid. Jej akcja rozgrywa się po wydarzeniach z Kijka Prawdy w fikcyjnym miasteczku South Park w Górach Skalistych Kolorado, gdzie dzieci rozpoczynają nową zabawę, odgrywając role superbohaterów. Plany Erica Cartmana na stworzenie własnej franczyzy filmów i seriali nie podobają się wszystkim dzieciom, co prowadzi do podziału na dwie grupy – Szopa i Przyjaciół oraz ich przeciwników Freedom Pals, chcących stworzyć własną franczyzę – i konfliktu między nimi. Podobnie jak w Kijku Prawdy gracz wciela się w postać Nowego, tym razem mogąc jednak wybrać jego płeć. Postać w dalszym ciągu dysponuje „supermocami” polegającymi na uwalnianiu gazów, za pomocą których może m.in. zakrzywiać czasoprzestrzeń. W grze zachowany został system walki w turach, został on jednak zmodyfikowany w celu wprowadzenia elementów strategicznych, pozwalając postaciom chociażby zmieniać miejsca podczas walk.

PlatformaPlayStation 4
Stan gryUżywana
Wersja językowaPolska (napisy)
Rating wiekowy (PEGI)18+
GatunekRPG
Język okładkiPolski

30 innych produktów w tej samej kategorii: