Drogi Użytkowniku!
Chcemy, aby korzystanie z naszego Sklepi Internetowego było dla Ciebie komfortowe. W tym celu staramy się dopasować dostępne treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji oraz dostosowywanie oferty pod twoje zainteresowania. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas. Jako firma F.H.U. Dan-Kom Daniel Gałuszka dokładamy wszelkich starań by powierzone przez ciebie nam Dane osobowe były chronione i gromadzone tylko w tym stopniu w jakim jest to konieczne.
Dowiedz się więcej klikając pod linki Regulamin, Prywatność lub zamknij okno wyrażając zgodę i akceptując zapisy regulaminu.

zamknij
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain PS4 ANG Używana Zobacz większe

Prezentowana okładka jest tylko poglądowa i niekoniecznie odzwierciedla stan faktyczny produktu, który dostarczany jest do klienta końcowego.

Metal_Gear_Solid_5:_The_Phantom_Pain_PS4_U_EN_EN

Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain PS4 ANG Używana

Dostępny

Używane

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

39,00 PLN

Gra z gatunku skradanek, wyprodukowana przez japońskie studio Konami. Głównym bohaterem Metal Gear Solid V: The Phantom Pain jest Punished Snake, który obudził się po dziewięciu latach śpiączki spowodowanej ranami odniesionymi w Metal Gear Solid V: Ground Zeroes. Wkrótce szpital w którym przebywa Snake zostaje zaatakowany przez uzbrojonych napastników i decyduje się on na ucieczkę. Pomaga mu w tym pacjent szpitala z zasłoniętą twarzą, przedstawiający się jako Ishmael. Snake następnie zostaje przywódcą armii Diamond Dogs i zaczyna śledzić organizację terrorystyczną, odpowiedzialną za jego problemy i śmierć towarzyszy. Akcja gry rozgrywa się między innymi w Afganistanie i Afryce.

PlatformaPlayStation 4
Stan gryUżywana
Wersja językowaAngielska
Rating wiekowy (PEGI)18+
GatunekAkcja
Język okładkiAngielski

30 innych produktów w tej samej kategorii: