Drogi Użytkowniku!
Chcemy, aby korzystanie z naszego Sklepi Internetowego było dla Ciebie komfortowe. W tym celu staramy się dopasować dostępne treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji oraz dostosowywanie oferty pod twoje zainteresowania. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas. Jako firma F.H.U. Dan-Kom Daniel Gałuszka dokładamy wszelkich starań by powierzone przez ciebie nam Dane osobowe były chronione i gromadzone tylko w tym stopniu w jakim jest to konieczne.
Dowiedz się więcej klikając pod linki Regulamin, Prywatność lub zamknij okno wyrażając zgodę i akceptując zapisy regulaminu.

zamknij
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Tom Clancy's Rainbow Six: Siege PS4 POL Używana Zobacz większe

Prezentowana okładka jest tylko poglądowa i niekoniecznie odzwierciedla stan faktyczny produktu, który dostarczany jest do klienta końcowego.

Tom_Clancy's_Rainbow_Six:_Siege__PS4_U_PL_PL

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege PS4 POL Używana

Dostępny

Używane

3 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

49,00 PLN

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege to pierwszoosobowa strzelanka taktyczna[8]. W premierowej wersji gry można wcielić się w członków pięciu jednostek antyterrorystycznych: GIGN (Francja, także Operation Chimera), GSG9 (Niemcy), SAS (Wielka Brytania), Specnaz (Rosja, także Operation Chimera), oraz SWAT (Stany Zjednoczone); w aktualizacjach dla wszystkich ukazali się także operatorzy jednostek: JTF2 (Kanada, Operation: Black Ice), Navy Seals (Stany Zjednoczone, Operation: Dust Line), BOPE (Brazylia, Operation: Skull Rain), SAT (Japonia, Operation: Red Crow), GEO (Hiszpania, Operation: Velvet Shell), SDU (Chiny, Operiation: Blood Orchid), 707th (Korea Południowa, Operation: White Noise) oraz GROM (Polska, Operation: Blood Orchid; Operation: White Noise). W podstawowej wersji gry do każdej jednostki należało czterech różnych operatorów. Nowe operacje dodawały kolejnych dwóch lub trzech operatorów, którzy posiadają unikalne umiejętności i ekwipunek. Operatorzy są podzieleni na dwie grupy: atakujących, czyli antyterrorystów i obrońców, czyli terrorystów. Istnieje także możliwość wcielenia się w rekruta, czyli postać, która nie posiada wyspecjalizowanego ekwipunku i jest przeznaczona głównie dla początkujących graczy. Aby odblokować operatora i dodatki do broni, gracz musi wydać punkty rozgłosu, które otrzymuje w trakcie gry za przybliżanie drużyny do zwycięstwa i wykonywanie zadań lub zakupić kredyty w sklepie Uplay. Punkty rozgłosu umożliwiają graczowi także awans na wyższy poziom doświadczenia. Po odblokowaniu bohatera gracz może obejrzeć krótki film prezentujący postać, jej ekwipunek i umiejętności. Przy pomocy kredytów w grze można odblokować skórki premium do broni (malowania broni), doładowania rozgłosu oraz odblokować operatorów.Gra zawiera tryby rozgrywki wieloosobowej polegające na rywalizacji dwóch drużyn złożonych z pięciu graczy oraz tryby kooperacji, w której pięcioosobowa drużyna próbuje wygrać z postaciami sterowanymi przez sztuczną inteligencję. Do pierwszej grupy trybów zaliczają się: odbicie zakładnika (drużyna obrońców przetrzymuje zakładnika, a atakujący próbują go odbić), bomba (jedna drużyna podłożyła dwie bomby na mapie, a druga musi je rozbroić) oraz zabezpieczenie terenu (atakujący muszą zająć wyznaczony teren, w czym próbują im przeszkodzić obrońcy). Drużyna obrońców może wygrać, jeżeli zabije wszystkich atakujących lub jeżeli upłynie czas, który mieli na wykonanie akcji atakujący. Atakujący mogą wygrać, jeżeli zabiją wszystkich terrorystów lub jeżeli wykonają przydzielone im zadanie

PlatformaPlayStation 4
Stan gryUżywana
Wersja językowaPolska (napisy)
Rating wiekowy (PEGI)18+
GatunekStrzelanka
Język okładkiPolski

30 innych produktów w tej samej kategorii: