Drogi Użytkowniku!
Chcemy, aby korzystanie z naszego Sklepi Internetowego było dla Ciebie komfortowe. W tym celu staramy się dopasować dostępne treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji oraz dostosowywanie oferty pod twoje zainteresowania. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas. Jako firma F.H.U. Dan-Kom Daniel Gałuszka dokładamy wszelkich starań by powierzone przez ciebie nam Dane osobowe były chronione i gromadzone tylko w tym stopniu w jakim jest to konieczne.
Dowiedz się więcej klikając pod linki Regulamin, Prywatność lub zamknij okno wyrażając zgodę i akceptując zapisy regulaminu.

zamknij
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Dead or Alive 6 PS4 ANG Nowa Zobacz większe

Prezentowana okładka jest tylko poglądowa i niekoniecznie odzwierciedla stan faktyczny produktu, który dostarczany jest do klienta końcowego.

Dead_or_Alive_6_PS4_N_EN_EN

Dead or Alive 6 PS4 ANG Nowa

Dostępny

Nowy produkt

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

89,00 PLN

DEAD OR ALIVE 6 to bijatyka 3D, wyprodukowana przez Koei Tecmo Games, z oszałamiającą grafiką i wielopoziomowymi lokacjami, które zapewniają naprawdę niesamowite wrażenia z rywalizacji.

Seria DEAD OR ALIVE to seria bijatyk AAA wyprodukowana przez zespół NINJA Koei Tecmo Games, która zaczęła się od oryginalnej gry zręcznościowej DEAD OR ALIVE w 1996 roku i od tego czasu pojawiły się na wielu konsolach i automatach na całym świecie.

W grze DEAD OR ALIVE 6 świat DOA zostaje wydaje się bardziej realny niż kiedykolwiek, oferując zarówno ulepszoną grafikę, jak i zaktualizowane systemy walki, mające na celu zapewnienie najwyższego możliwego poziomu nowej rozrywki bojowej.

Historia jest kontynuacją wydarzeń DEAD OR ALIVE 5, koncentrując się na 2 osobnych głównych narracjach; mianowicie bitwa między „Ninja a DOATEC” kontra „M.I.S.T. prowadzony przez Donovana ”oraz wydarzenia, które miały miejsce podczas 6. Turnieju DEAD OR ALIVE. Dodano nowe odcinki poboczne dla powracających postaci. 

Za pomocą nowego silnika graficznego DOA6 ma na celu przeniesienie doznań wizualnch bijatyk na zupełnie nowy poziom. Grafika jest kusząco piękna i realistyczna, wydobywa lepsze mimikę twarzy, takie efekty specjalne, jak pot i brud na modelach postaci, oraz realistyczne efekty uderzenia.

PlatformaPlayStation 4
Stan gryNowa
Wersja językowaAngielska
Rating wiekowy (PEGI)16+
GatunekBijatyka
Język okładkiAngielski

30 innych produktów w tej samej kategorii: