Drogi Użytkowniku!
Chcemy, aby korzystanie z naszego Sklepi Internetowego było dla Ciebie komfortowe. W tym celu staramy się dopasować dostępne treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji oraz dostosowywanie oferty pod twoje zainteresowania. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas. Jako firma F.H.U. Dan-Kom Daniel Gałuszka dokładamy wszelkich starań by powierzone przez ciebie nam Dane osobowe były chronione i gromadzone tylko w tym stopniu w jakim jest to konieczne.
Dowiedz się więcej klikając pod linki Regulamin, Prywatność lub zamknij okno wyrażając zgodę i akceptując zapisy regulaminu.

zamknij
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
FIFA 20 PS4 POL Używana Zobacz większe

Prezentowana okładka jest tylko poglądowa i niekoniecznie odzwierciedla stan faktyczny produktu, który dostarczany jest do klienta końcowego.

FIFA_20__PS4_U_PL_PL

FIFA 20 PS4 POL Używana

Dostępny

Używane

5 Przedmioty

39,00 PLN

FIFA 20 jest komputerową grą sportową o tematyce piłki nożnej. Po raz czwarty w serii FIFA zastosowano silnik gry Frostbite. W grze pojawił się nowy tryb o nazwie „Volta”. Zmiany w mechanizmie rozgrywki zostały zaprezentowane 18 lipca 2019 roku. Wśród zmian względem poprzedniczki, gra posiada przebudowany system stałych fragmentów gry. Najważniejszą zmianą jest dodanie do mechanizmu wykonywania rzutów karnych i rzutów rożnych nowatorskiego systemu celowania i kontroli piłki, która według zapowiedzi twórców została zwiększona. Dodatkowo zostały rozbudowane aspekty gry bezpośredniej (1 na 1), a także system odbioru piłki. Poprawie uległa także fizyka gry odpowiedzialnej za poruszanie się piłki na wirtualnych boiskach – ma odzwierciedlać bardziej realne opory powietrza czy zachowanie piłki w trakcie kontaktu z murawą. Wraz z edycją gry FIFA 20 pojawił się po raz pierwszy nowy tryb rozgrywki o nazwie „Volta”. Oferuje on możliwość rozgrywania spotkań, które będą mieć charakter meczów ulicznych.

Gra w polskiej wersji językowej otrzymała po raz piąty komentarz z udziałem Dariusza Szpakowskiego oraz Jacka Laskowskiego.

PlatformaPlayStation 4
Stan gryUżywana
Wersja językowaPolska (dubbing)
Rating wiekowy (PEGI)3+
GatunekSportowa
Język okładkiPolski

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: