Drogi Użytkowniku!
Chcemy, aby korzystanie z naszego Sklepi Internetowego było dla Ciebie komfortowe. W tym celu staramy się dopasować dostępne treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji oraz dostosowywanie oferty pod twoje zainteresowania. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas. Jako firma F.H.U. Dan-Kom Daniel Gałuszka dokładamy wszelkich starań by powierzone przez ciebie nam Dane osobowe były chronione i gromadzone tylko w tym stopniu w jakim jest to konieczne.
Dowiedz się więcej klikając pod linki Regulamin, Prywatność lub zamknij okno wyrażając zgodę i akceptując zapisy regulaminu.

zamknij
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Until Dawn PS4 POL Używana Zobacz większe

Prezentowana okładka jest tylko poglądowa i niekoniecznie odzwierciedla stan faktyczny produktu, który dostarczany jest do klienta końcowego.

Until_Dawn__PS4_U_PL_PL

Until Dawn PS4 POL Używana

Dostępny

Używane

2 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

49,00 PLN

Siostry Hannah i Beth niespodziewanie tracą życie w trakcie zimowego wyjazdu ze znajomymi na terenie góry należącej do ich rodziny. Ich ciała nie zostają odnalezione przez policję. Rok po tragicznym wydarzeniu Josh, brat zmarłych dziewczyn, raz jeszcze zaprosił do siebie tę samą grupę znajomych, by spędzić razem czas w rezydencji w lesie. Uczestnicy wyprawy przybywają na miejsce wieczorem, nie wiedząc, że część z nich może nie dożyć kolejnego dnia. Początkowo niebezpodstawnie ulegają przekonaniu, że ich bezpieczeństwu zagraża czyhający na nich domniemany psychopata, lecz z czasem okazuje się, że prawdziwe zagrożenie stwarzają grasujące wendigo – ludzie, którzy dopuścili się kanibalizmu i zostali przemienieni w brutalne monstra. Celem bohaterów staje się wytrwanie do świtu, gdyż dopiero wtedy będzie mógł po nich przylecieć helikopter ratunkowy.

Główna opowieść przerywana jest wizytami u psychiatry, w trakcie których gracz wskazuje na rzeczy wywołujące u niego lęk oraz określa swoje odczucia w stosunku do poszczególnych postaci z gry.

PlatformaPlayStation 4
Stan gryUżywana
Wersja językowaPolska (dubbing)
Rating wiekowy (PEGI)18+
GatunekPrzygodowa
Język okładkiPolski

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii: