Drogi Użytkowniku!
Chcemy, aby korzystanie z naszego Sklepi Internetowego było dla Ciebie komfortowe. W tym celu staramy się dopasować dostępne treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji oraz dostosowywanie oferty pod twoje zainteresowania. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas. Jako firma F.H.U. Dan-Kom Daniel Gałuszka dokładamy wszelkich starań by powierzone przez ciebie nam Dane osobowe były chronione i gromadzone tylko w tym stopniu w jakim jest to konieczne.
Dowiedz się więcej klikając pod linki Regulamin, Prywatność lub zamknij okno wyrażając zgodę i akceptując zapisy regulaminu.

zamknij
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Assassin's Creed: Odyssey PS4 POL Używana Zobacz większe

Prezentowana okładka jest tylko poglądowa i niekoniecznie odzwierciedla stan faktyczny produktu, który dostarczany jest do klienta końcowego.

Assassin's_Creed:_Odyssey_PS4_U_PL_PL

Assassin's Creed: Odyssey PS4 POL Używana

Dostępny

Używane

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

79,00 PLN

Gracz wciela się w jednego z dwóch dostępnych bohaterów – Aleksiosa lub Kasandrę. Bohater jest misthiosem – greckim najemnikiem. Przed laty jego ojciec zrzucił go z góry Tajget niedaleko Sparty, za co bohater ma do niego żal. Cudem uniknąwszy śmierci, uciekł na Kefalonię, gdzie spotkał Markosa, z którym następnie spędził kilka lat. Po jakimś czasie spotkał tajemniczego Elpenora, członka sekty Czcicieli Kosmosa, która potajemnie władała całą Grecją. Celem bohatera jest eliminacja poszczególnych członków sekty. Dodatkową motywacją jest jego rodzeństwo, które okazuje się być jednym z członków organizacji. Fabuła składa się z trzech wątków – eliminacji Czcicieli, poszukiwania rodziny bohatera i zabezpieczenia legendarnej Atlantydy.

PlatformaPlayStation 4
Stan gryUżywana
Wersja językowaPolska (napisy)
Rating wiekowy (PEGI)18+
GatunekAkcja
Język okładkiPolski

30 innych produktów w tej samej kategorii: