Drogi Użytkowniku!
Chcemy, aby korzystanie z naszego Sklepi Internetowego było dla Ciebie komfortowe. W tym celu staramy się dopasować dostępne treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji oraz dostosowywanie oferty pod twoje zainteresowania. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas. Jako firma F.H.U. Dan-Kom Daniel Gałuszka dokładamy wszelkich starań by powierzone przez ciebie nam Dane osobowe były chronione i gromadzone tylko w tym stopniu w jakim jest to konieczne.
Dowiedz się więcej klikając pod linki Regulamin, Prywatność lub zamknij okno wyrażając zgodę i akceptując zapisy regulaminu.

zamknij
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Need for Speed PS4 POL Używana Zobacz większe

Prezentowana okładka jest tylko poglądowa i niekoniecznie odzwierciedla stan faktyczny produktu, który dostarczany jest do klienta końcowego.

Need_for_Speed__PS4_U_PL_PL

Need for Speed PS4 POL Używana

Dostępny

Używane

3 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

49,00 PLN

Need for Speed – dwudziesta druga gra z serii Need for Speed, której premiera odbyła się 3 listopada 2015 roku na PlayStation 4 i Xbox One, natomiast na komputery osobiste z systemem Windows gra ukazała się 15 marca 2016 roku. Jest to pierwsza odsłona serii, która wymaga stałego połączenia z Internetem.

Fabuła gry osadza nas w fikcyjnym mieście Ventura Bay, gdzie dołączamy do grupy lokalnych mistrzów kierownicy. W trakcie gry musimy pokonywać kolejne wyzwania na drodze aby móc wspiąć się jak najwyżej po ścieżce wyścigowej kariery.

PlatformaPlayStation 4
Stan gryUżywana
Wersja językowaPolska (napisy)
Rating wiekowy (PEGI)12+
GatunekWyścigowa
Język okładkiPolski

30 innych produktów w tej samej kategorii: