Drogi Użytkowniku!
Chcemy, aby korzystanie z naszego Sklepi Internetowego było dla Ciebie komfortowe. W tym celu staramy się dopasować dostępne treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji oraz dostosowywanie oferty pod twoje zainteresowania. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas. Jako firma F.H.U. Dan-Kom Daniel Gałuszka dokładamy wszelkich starań by powierzone przez ciebie nam Dane osobowe były chronione i gromadzone tylko w tym stopniu w jakim jest to konieczne.
Dowiedz się więcej klikając pod linki Regulamin, Prywatność lub zamknij okno wyrażając zgodę i akceptując zapisy regulaminu.

zamknij
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Battlefield 1 PS4 POL Używana Zobacz większe

Prezentowana okładka jest tylko poglądowa i niekoniecznie odzwierciedla stan faktyczny produktu, który dostarczany jest do klienta końcowego.

Battlefield_1_PS4_U_PL_PL

Battlefield 1 PS4 POL Używana

Dostępny

Używane

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

29,00 PLN

Podobnie jak w poprzednich częściach serii, Battlefield 1 nastawiony jest przede wszystkim na rozgrywkę wieloosobową. Dostępne są następujące tryby: podbój, szturm, operacje, gołębie wojenne, zespołowy deathmatch, linia frontu i dominacja.

W samym trybie multiplayer do wyboru są cztery klasy: szturmowiec (specjalista od walki w zwarciu i niszczenia pojazdów), żołnierz wsparcia (specjalista od obrony danej pozycji i zaopatrywania drużyny w amunicję), medyk (zajmuje się leczeniem członków drużyny), zwiadowca (specjalista od walk na odległość, dodatkowo dostarcza informacji na temat rozmieszczenia przeciwnika), dodatkowo grać można także postacią lotnika i czołgisty.

W podstawowej wersji zawarto dziesięć różnych map odwzorowujących realne działania z czasów I wojny (np. walki w Lesie Argońskim czy bitwę pod Amiens). W dodatku zatytułowanym Nie przejdą dodano armię francuską, a w dodatku W imię Cara zaprezentowano front wschodni. Przy trzecim dodatku o tytule Niespokojne wody skupiono się na walkach na półwyspie Gallipoli i operacjach na Morzu Północnym, natomiast w ostatnim rozszerzeniu – Apokalipsie ukazano najbardziej krwawe bitwy Wielkiej Wojny, np. trzecią bitwę pod Ypres czy ofensywę nad Sommą.

PlatformaPlayStation 4
Stan gryUżywana
Wersja językowaPolska (dubbing)
Rating wiekowy (PEGI)18+
GatunekStrzelanka
Język okładkiPolski

30 innych produktów w tej samej kategorii: