Drogi Użytkowniku!
Chcemy, aby korzystanie z naszego Sklepi Internetowego było dla Ciebie komfortowe. W tym celu staramy się dopasować dostępne treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji oraz dostosowywanie oferty pod twoje zainteresowania. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas. Jako firma F.H.U. Dan-Kom Daniel Gałuszka dokładamy wszelkich starań by powierzone przez ciebie nam Dane osobowe były chronione i gromadzone tylko w tym stopniu w jakim jest to konieczne.
Dowiedz się więcej klikając pod linki Regulamin, Prywatność lub zamknij okno wyrażając zgodę i akceptując zapisy regulaminu.

zamknij
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Battlefield 4 PS4 POL Używana Zobacz większe

Prezentowana okładka jest tylko poglądowa i niekoniecznie odzwierciedla stan faktyczny produktu, który dostarczany jest do klienta końcowego.

Battlefield_4__PS4_U_PL_PL

Battlefield 4 PS4 POL Używana

Dostępny

Używane

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

39,00 PLN

Fabuła gry rozpoczyna się w roku 2020, sześć lat po wydarzeniach z gry Battlefield 3. Gracz wciela się w postać Daniela Reckera, członka specjalnego oddziału amerykańskiego „Grabarze”. Do załogi oddziału należą: lider drużyny Dunn, drugi dowódca Kimble „Irish” Graves oraz ratownik Clayton „Pac” Pakowski[7]. Fabuła kampanii jednoosobowej jest rozgrywana m.in. na terytorium Chińskiej Republiki Ludowej. Gracz spotyka osoby takie jak Chinka Hannah, znany z poprzedniej części Dima Majakowski, kandydat na prezydenta Chin Jin Jie, agent CIA Lazlo Kovic i kapitan Garrison dowodzący amerykańskim okrętem USS Walkiria.

Akcja gry rozpoczyna się w mieście Baku w Azerbejdżanie, gdzie oddział Grabarzy przejął dane wywiadowcze. Po ich zdobyciu żołnierze mieli ewakuować się helikopterem na statek USS Walkiria, jednak atakujący ich rosyjski śmigłowiec doprowadził do śmierci dowódcy oddziału, sierżanta Dunna. Po tym wydarzeniu dowództwo nad oddziałem Grabarzy przejął sierżant Recker. Następnym zadaniem drużyny, tym razem bez Dunna, jest uratowanie kilku VIP-ów z budynku Zhi You Towers w Szanghaju. Kolejne misje rozgrywane są kolejno: na pokładzie okrętu USS Walkiria na Morzu Południowochińskim, gdzie bohater przejmuje informacje z tonącego okrętu USS Tytan; w Singapurze, szturmując chińskie lotnisko (bohater trafia do niewoli); Górach Kunlun, skąd protagonista ucieka. Bohater trafia do Taszgaru, gdzie niszczy zaporę kontrolowaną przez Rosjan. W ostatniej misji gracz pokonuje głównego antagonistę – Changa.

PlatformaPlayStation 4
Stan gryUżywana
Wersja językowaPolska (dubbing)
Rating wiekowy (PEGI)18+
GatunekStrzelanka
Język okładkiPolski

30 innych produktów w tej samej kategorii: