Drogi Użytkowniku!
Chcemy, aby korzystanie z naszego Sklepi Internetowego było dla Ciebie komfortowe. W tym celu staramy się dopasować dostępne treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji oraz dostosowywanie oferty pod twoje zainteresowania. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas. Jako firma F.H.U. Dan-Kom Daniel Gałuszka dokładamy wszelkich starań by powierzone przez ciebie nam Dane osobowe były chronione i gromadzone tylko w tym stopniu w jakim jest to konieczne.
Dowiedz się więcej klikając pod linki Regulamin, Prywatność lub zamknij okno wyrażając zgodę i akceptując zapisy regulaminu.

zamknij
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Helldivers: Super-Earth Ultimate Edition PS4 POL Używana Zobacz większe

Prezentowana okładka jest tylko poglądowa i niekoniecznie odzwierciedla stan faktyczny produktu, który dostarczany jest do klienta końcowego.

Helldivers:_Super-Earth_Ultimate_Edition_PS4_U_PL_IN

Helldivers: Super-Earth Ultimate Edition PS4 POL Używana

Dostępny

Używane

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

69,00 PLN

Helldivers to zręcznościowa strzelanka kosmiczna autorstwa Arrowhead Game Studios. Twórcy takich tytułów jak Magicka czy The Showdown Effect po raz kolejny dostarczyli produkcję ukierunkowaną na zabawę w czteroosobowym trybie kooperacji, choć kampanię można ukończyć również w pojedynkę. W Helldivers na platformie PC, PS4 itd. akcję obserwujemy z góry, a rozgrywka jest bardzo dynamiczna i nastawiona na ciągłe ostrzeliwanie kolejnych rodzajów przeciwników.

PlatformaPlayStation 4
Stan gryUżywana
Wersja językowaPolska (napisy)
Rating wiekowy (PEGI)12+
GatunekAkcja
Język okładkiInny

30 innych produktów w tej samej kategorii: