Drogi Użytkowniku!
Chcemy, aby korzystanie z naszego Sklepi Internetowego było dla Ciebie komfortowe. W tym celu staramy się dopasować dostępne treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji oraz dostosowywanie oferty pod twoje zainteresowania. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas. Jako firma F.H.U. Dan-Kom Daniel Gałuszka dokładamy wszelkich starań by powierzone przez ciebie nam Dane osobowe były chronione i gromadzone tylko w tym stopniu w jakim jest to konieczne.
Dowiedz się więcej klikając pod linki Regulamin, Prywatność lub zamknij okno wyrażając zgodę i akceptując zapisy regulaminu.

zamknij
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Spider-Man Miles Morales PS5 POL Używana Zobacz większe

Prezentowana okładka jest tylko poglądowa i niekoniecznie odzwierciedla stan faktyczny produktu, który dostarczany jest do klienta końcowego.

Spider-Man_Miles_Morales_PS5_U_PL_PL

Spider-Man Miles Morales PS5 POL Używana

Dostępny

Używane

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

119,00 PLN

Spider-Man: Miles Morales to kontynuacja wydanej w 2018 roku gry akcji pod tytułem Spider-Man. Głównym bohaterem gry jest tytułowy nastolatek obdarzony nadnaturalnymi mocami. Protagonista musi przejąć schedę po Peterze Parkerze, pod którego nieobecność ma zadbać o bezpieczeństwo mieszkańców Nowego Jorku jako Człowiek-pająk. Nasz podopieczny szybko trafia w sam środek wojny pomiędzy zaawansowaną technologicznie grupą przestępców a korporacją energetyczną. W grze Spider-Man: Miles Morales akcję ukazano z perspektywy trzeciej osoby (TPP). Autorzy oddają nam do dyspozycji znaną z pierwszego Spider-Mana wyspę Manhattan, którą tym razem możemy zobaczyć w zimowej odsłonie. Podobnie jak miało to miejsce poprzednio, mapę przemierzamy, kołysząc się na pajęczynach, biegając po ścianach i przeskakując między budynkami.

Motorem gry są misje popychające opowieść do przodu, a towarzyszą im liczne zadania i aktywności poboczne. Ważną rolę odgrywają dynamiczne starcia, podczas których Miles robi użytek nie tylko z własnych pięści, lecz także korzysta z szeregu zaawansowanych gadżetów, wspomaga się pajęczyną oraz eliminuje wrogów przy pomocy swoich unikalnych, bioelektrycznych zdolności. Ponadto w grze nie brakuje sekcji skradankowych wymagających od nas dyskrecji, przemykania za plecami adwersarzy i unieszkodliwiania ich po cichu, a także widowiskowych pojedynków z bossami. Spider-Man: Miles Morales działa w oparciu o autorską technologię studia Insomniac Games. Silnik gry udoskonalono w taki sposób, by należycie wykorzystywał możliwości konsoli PlayStation 5. Na tej platformie omawiany tytuł nie tylko działa w rozdzielczości 4K i korzysta z ray tracingu oraz dźwięku 3D, lecz również może zostać uruchomiony w sześćdziesięciu klatkach na sekundę (po wybraniu specjalnego trybu). Ponadto produkcja robi użytek z unikalnych funkcji kontrolera DualSense, czyli haptycznych wibracji oraz adaptacyjnych spustów, a także korzysta z możliwości dysku SSD (to ostatnie objawia się głównie poprzez niemal natychmiastowe loadingi).

PlatformaPlayStation 5
Stan gryUżywana
Wersja językowaPolska (napisy)
Rating wiekowy (PEGI)16+
GatunekAkcja
Język okładkiPolski

15 innych produktów w tej samej kategorii: