Drogi Użytkowniku!
Chcemy, aby korzystanie z naszego Sklepi Internetowego było dla Ciebie komfortowe. W tym celu staramy się dopasować dostępne treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji oraz dostosowywanie oferty pod twoje zainteresowania. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas. Jako firma F.H.U. Dan-Kom Daniel Gałuszka dokładamy wszelkich starań by powierzone przez ciebie nam Dane osobowe były chronione i gromadzone tylko w tym stopniu w jakim jest to konieczne.
Dowiedz się więcej klikając pod linki Regulamin, Prywatność lub zamknij okno wyrażając zgodę i akceptując zapisy regulaminu.

zamknij
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Risen 2: Dark Waters XBOX360 POL Używana Zobacz większe

Prezentowana okładka jest tylko poglądowa i niekoniecznie odzwierciedla stan faktyczny produktu, który dostarczany jest do klienta końcowego.

Risen_2:_Dark_Waters_XBOX360_U_PL_PL

Risen 2: Dark Waters XBOX360 ANG Używana

Dostępny

Używane

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

69,00 PLN

W grze Risen, w przeciwieństwie do innych gier RPG, gracz nie wybiera swojej postaci ani klasy. Poprzez zabijanie bestii i przeciwników oraz wykonywanie zadań, bohater zyskuje punkty doświadczenia. Kiedy zbierze ich wystarczająco dużo, poziom bohatera wzrasta i otrzymuje on punkty nauki. Można je wydać u mistrzów na zwiększenie współczynników postaci gracza i naukę nowych umiejętności. Gracz może korzystać z szerokiej gamy broni, w tym po raz pierwszy broni palnej. Gracz może wspomóc się również magią, która jest inspirowana religią Voodoo. Risen oferuje graczowi półotwarty wirtualny świat: każda wyspa jest obszarem, który musi załadować się do pamięci komputera, ale kiedy już to zrobi, gracz może swobodnie się po niej poruszać, bez przerw na ładowanie nowych elementów. Na początku gry nie wszystkie wyspy są dostępne, ale wraz z rozwojem fabuły zostają odblokowywane.

Akcja gry rozpoczyna się w portowym mieście Caldera, około 10 lat po wydarzeniach z poprzedniczki. Resztki sił inkwizycji zebrały się w kryształowej twierdzy i wciąż próbują walczyć z Tytanami. Niestety, morskie potwory topią statki, które miały dostarczyć ważne zaopatrzenie. Głównym bohaterem pozostaje bohater pierwszego Risena. Teraz jednak jest załamanym i zgorzkniałym człowiekiem, który w dodatku sięgnął po alkohol. Nosi przepaskę na jednym oku, gdyż stracił je, gdy inkwizycja odebrała mu monokl po akcji gry Risen. Na początku gry bohater rozmawia z Carlosem (znanym z pierwszej części), który prosi bohatera o pomoc w sprawie statku, który zatonął u wybrzeży wyspy. Wśród ocalałych jest dawna przyjaciółka bohatera: Patty. Poszukuje ona swego ojca, słynnego pirata Gregoriusa Emanuela Stalowobrodego, który według plotek znalazł sposób na bezpieczną żeglugę po oceanach. Bohater i kobieta decydują się współpracować, aby go odnaleźć.

PlatformaXbox 360
Stan gryUżywana
Wersja językowaAngielska
Rating wiekowy (PEGI)16+
GatunekRPG
Język okładkiAngielski

30 innych produktów w tej samej kategorii: