Drogi Użytkowniku!
Chcemy, aby korzystanie z naszego Sklepi Internetowego było dla Ciebie komfortowe. W tym celu staramy się dopasować dostępne treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji oraz dostosowywanie oferty pod twoje zainteresowania. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas. Jako firma F.H.U. Dan-Kom Daniel Gałuszka dokładamy wszelkich starań by powierzone przez ciebie nam Dane osobowe były chronione i gromadzone tylko w tym stopniu w jakim jest to konieczne.
Dowiedz się więcej klikając pod linki Regulamin, Prywatność lub zamknij okno wyrażając zgodę i akceptując zapisy regulaminu.

zamknij
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
LEGO Harry Potter: Years 1-4 XBOX360 ANG Nowa Zobacz większe

Prezentowana okładka jest tylko poglądowa i niekoniecznie odzwierciedla stan faktyczny produktu, który dostarczany jest do klienta końcowego.

LEGO_Harry_Potter:_Years_1-4__XBOX360_N_EN_EN

LEGO Harry Potter: Years 1-4 XBOX360 ANG Nowa

Dostępny

Nowy produkt

2 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

179,00 PLN

Rozgrywka w grze Lego Harry Potter w dużym stopniu przypomina rozwiązania zastosowane w poprzednich grach z serii gier Lego. Duży nacisk położony jest na odkrywanie lokacji związanych z fabułą i uniwersum oraz zbieranie pojawiających się w nim przedmiotów. Ważne jest zdobywanie monet, za które później można kupić dodatkowe opcje. Integralną częścią gry jest rzucanie czarów, które poznawane są podczas lekcji w salach Hogwartu. Wraz z rozwojem fabuły i postaci powstaje możliwość odblokowania kolejnych zaklęć. Ze względu na mnogość dostępnych w grze uroków, poprzez specjalne koło zaklęć gracz może wybrać to najbardziej potrzebne w danej chwili. Kolejna funkcja to tworzenie mikstur w specjalnych kotłach. Jeżeli zostaną one stworzone niepoprawnie, mogą wywołać efekty uboczne takie jak np. zamiana postaci gracza w żabę. Zawsze, aby przejść dany poziom należy wykorzystać poznane wcześniej zaklęcia, umiejętności czy mikstury.

Oprócz wydarzeń fabularnych, gra zawiera dodatkowe misje poboczne, które są ukryte na każdym z poziomów i w większości lokacji. „Uczeń w niebezpieczeństwie” to grupa wyzwań mających na celu pomoc uczniom w tarapatach, a „Eliksir Wielosokowy” wymaga zdobycia odpowiednich składników i umożliwia tymczasową zmianę wyglądu postaci gracza w jednego z bohaterów, których już odkrył. Gracz może odwiedzić Dziurawy Kocioł, który służy za centralny punkt wyjściowy gry oraz miejsce kupowania bonusów i powrotu do poprzednio rozegranych poziomów. Zamek Hogwart działa za to jak stale rozwijające się centrum, które ukrywa misje poboczne oraz sztony postaci. Po ich zdobyciu możliwy jest zakup odpowiedniego bohatera[4].

Dodatkową atrakcją zawartą w grze jest możliwość tworzenia własnych poziomów.

Jeżeli gracz się zgubił, może podążać tropem monet ducha, aby trafić w wymagane miejsce. Nie liczą się one wprost do sumy monet, jednakże gracz może zdobyć bonus sprawiający, że każda moneta ducha otrzymuje wartość 1000.

W grze można poruszać się ponad 150 postaciami, po ich uprzednim odblokowaniu. Niektóre rejony Hogwartu są niedostępne dla dobrych czarodziejów lub dla zwykłych uczniów - wymagają poruszania się złym charakterem. Niektóre z postaci, jak np. dorośli bohaterowie czy zwierzaki, posiadają własne zdolności specjalne.

PlatformaXbox 360
Stan gryNowa
Wersja językowaAngielska
Rating wiekowy (PEGI)7+
GatunekPlatformówka
Język okładkiAngielski

30 innych produktów w tej samej kategorii: