Drogi Użytkowniku!
Chcemy, aby korzystanie z naszego Sklepi Internetowego było dla Ciebie komfortowe. W tym celu staramy się dopasować dostępne treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji oraz dostosowywanie oferty pod twoje zainteresowania. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas. Jako firma F.H.U. Dan-Kom Daniel Gałuszka dokładamy wszelkich starań by powierzone przez ciebie nam Dane osobowe były chronione i gromadzone tylko w tym stopniu w jakim jest to konieczne.
Dowiedz się więcej klikając pod linki Regulamin, Prywatność lub zamknij okno wyrażając zgodę i akceptując zapisy regulaminu.

zamknij
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
SKATE 3 XBOX360 ANG Używana Zobacz większe

Prezentowana okładka jest tylko poglądowa i niekoniecznie odzwierciedla stan faktyczny produktu, który dostarczany jest do klienta końcowego.

SKATE_3__XBOX360_U_EN_EN

SKATE 3 XBOX360 ANG Używana

Dostępny

Używane

2 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

59,00 PLN

Skate 3 to gra o deskorolkowych sportach ekstremalnych osadzona w otwartym świecie i rozgrywana z perspektywy trzeciej osoby. Akcja gry toczy się w fikcyjnym mieście Port Carverton. Chociaż miejsce to jest bardziej kolorowe i bardziej przyjazne niż przesycone i ziarniste ulice Skate 2, rozgrywka zapewnia podobne wrażenia jak w pierwszej i drugiej grze. Port Carverton składa się z trzech dzielnic: śródmiejskiej, uniwersyteckiej i przemysłowej. Chociaż ogólny wygląd miasta jest bardzo czysty (oprócz przemysłowego), każda dzielnica ma swoje unikalne projekty i zabytki. Śródmieście jest pełne zręcznych sztywnych półek i szyn, a uniwersytet jest pełen banków i terenów otwartych. Przemysł jest najbardziej niezwykły.

PlatformaXbox 360
Stan gryUżywana
Wersja językowaAngielska
Rating wiekowy (PEGI)16+
GatunekSportowa
Język okładkiAngielski

30 innych produktów w tej samej kategorii: