Drogi Użytkowniku!
Chcemy, aby korzystanie z naszego Sklepi Internetowego było dla Ciebie komfortowe. W tym celu staramy się dopasować dostępne treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji oraz dostosowywanie oferty pod twoje zainteresowania. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas. Jako firma F.H.U. Dan-Kom Daniel Gałuszka dokładamy wszelkich starań by powierzone przez ciebie nam Dane osobowe były chronione i gromadzone tylko w tym stopniu w jakim jest to konieczne.
Dowiedz się więcej klikając pod linki Regulamin, Prywatność lub zamknij okno wyrażając zgodę i akceptując zapisy regulaminu.

zamknij
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Darksiders II XBOX360 POL Używana Zobacz większe

Prezentowana okładka jest tylko poglądowa i niekoniecznie odzwierciedla stan faktyczny produktu, który dostarczany jest do klienta końcowego.

Darksiders_II__XBOX360_U_PL_PL

Darksiders II XBOX360 POL Używana

Dostępny

Używane

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

29,00 PLN

Akcja gry toczy się równolegle do wydarzeń ukazanych w pierwszej części produkcji. Śmierć, jeden z Czterech Jeźdźców Apokalipsy dowiaduje się, że Rada Spopielonych oskarżyła jego brata, Wojnę, o złamanie odwiecznych zasad, i bezprawne, przedwczesne wywołanie Apokalipsy. Śmierć jednak wie, że jego brat jest najbardziej honorowym i praworządnym z całej Czwórki, i nigdy nie dopuścił by się takiego czynu. Wierzy, że Wojna stał się ofiarą spisku, i postanawia go uratować- znaleźć dowód na jego niewinność i wskrzesić Ludzkość, która została unicestwiona w Wojnie Ostatecznej. Wkrótce okazuje się, że Śmierć musi zmierzyć się nie tylko z tymi, którzy chcą mu przeszkodzić w osiągnięciu celu, ale także z demonami własnej przeszłości.

PlatformaXbox 360
Stan gryUżywana
Wersja językowaPolska (napisy)
Rating wiekowy (PEGI)16+
GatunekAkcja
Język okładkiPolski

30 innych produktów w tej samej kategorii: