Drogi Użytkowniku!
Chcemy, aby korzystanie z naszego Sklepi Internetowego było dla Ciebie komfortowe. W tym celu staramy się dopasować dostępne treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji oraz dostosowywanie oferty pod twoje zainteresowania. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas. Jako firma F.H.U. Dan-Kom Daniel Gałuszka dokładamy wszelkich starań by powierzone przez ciebie nam Dane osobowe były chronione i gromadzone tylko w tym stopniu w jakim jest to konieczne.
Dowiedz się więcej klikając pod linki Regulamin, Prywatność lub zamknij okno wyrażając zgodę i akceptując zapisy regulaminu.

zamknij
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
BioShock 2 XBOX360 ANG Używana Zobacz większe

Prezentowana okładka jest tylko poglądowa i niekoniecznie odzwierciedla stan faktyczny produktu, który dostarczany jest do klienta końcowego.

BioShock_2_XBOX360_U_EN_EN

BioShock 2 XBOX360 ANG Używana

Dostępny

Używane

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

19,00 PLN

Bioshock 2 to oficjalna kontynuacja jednej z najlepszych gier 2007 roku stworzonych przez 2K. Druga część gry rozgrywa się kilkanaście lat po wydarzeniach znanych z pierwszej odsłony tego tytułu. Tym razem wciel się w postać kultowego Big Daddiego i staw czoła nowej przywódczyni podwodnej metropolii - Big Sister. Tak jak i w pierwszej części gry, będziemy mogli odnajdywać i przesłuchiwać nagrania audio, opowiadające historie mieszkańców Rapture. Możliwość włamywania się do urządzeń, naprawiania wieżyczek czy łączenie ze sobą pułapek, to tylko niektóre z atrakcji jakie oferuje kolejna odsłona gry. Wszystko to, jak zwykle w zniewalającej jakości grafiki i klimatycznej muzyce.

PlatformaXbox 360
Stan gryUżywana
Wersja językowaAngielska
Rating wiekowy (PEGI)18+
GatunekStrzelanka
Język okładkiAngielski

30 innych produktów w tej samej kategorii: