Drogi Użytkowniku!
Chcemy, aby korzystanie z naszego Sklepi Internetowego było dla Ciebie komfortowe. W tym celu staramy się dopasować dostępne treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji oraz dostosowywanie oferty pod twoje zainteresowania. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas. Jako firma F.H.U. Dan-Kom Daniel Gałuszka dokładamy wszelkich starań by powierzone przez ciebie nam Dane osobowe były chronione i gromadzone tylko w tym stopniu w jakim jest to konieczne.
Dowiedz się więcej klikając pod linki Regulamin, Prywatność lub zamknij okno wyrażając zgodę i akceptując zapisy regulaminu.

zamknij
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
LEGO Batman: The Videogame XBOX360 ANG Nowa Zobacz większe

Prezentowana okładka jest tylko poglądowa i niekoniecznie odzwierciedla stan faktyczny produktu, który dostarczany jest do klienta końcowego.

LEGO_Batman:_The_Videogame__XBOX360_N_EN_IN

LEGO Batman: The Videogame XBOX360 ANG Nowa

Dostępny

Nowy produkt

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

79,00 PLN

Gracz ma możliwość wykonywania misji stojąc po stronie Batmana lub jego wrogów. Gra podzielona jest na trzy rozdziały (Zagadkowy Zamach, Pingwin Szaleje oraz Powrót Jokera) z czego każdy zawiera po 10 misji (5 dla Batmana i 5 dla jego wrogów) co daje łącznie 30 poziomów plus 2 poziomy bonusowe dostępne po wykonaniu określonych zadań. Podczas każdego poziomu gracz ma możliwość kierowania dwoma bohaterami z możliwością przełączania się między nimi (w momencie wyboru jednego bohatera drugim steruje komputer). Możliwa jest również rozgrywka z udziałem dwóch graczy – wtedy każdy gracz steruje swoim bohaterem. Drugi gracz może podłączyć lub odłączyć się od gry w każdej chwili – w momencie odłączenie, sterowanie drugiego gracza przejmuje komputer.

Batman oraz Robin posiadają odmienne umiejętności, co wymaga podczas gry współpracy dwóch graczy (lub gracza i komputera) w celu ukończenia danego poziomu; analogicznie jest w przypadku wykonywania misji jako złoczyńca.

Poza trybem fabularnym dostępny jest również tryb swobodny, („Free play”) w którym gracz może powtórzyć dany poziom z możliwością zmiany postaci którą kieruje w trakcie gry i dzięki temu otrzymuje dostęp do pomieszczeń, które nie były dostępne w trybie fabularnym (w trybie fabularnym gracz steruje z góry narzuconym bohaterem i nie może dostać się w miejsca, które wymagają posiadania umiejętności, którymi dysponuje inna postać, niż ta, którą w danej chwili on kieruje).

Podczas niektórych misji, gracz nie kieruje bezpośrednio postacią, a pojazdem w którym się ona znajduje. W grze dostępne są samochody, łodzie, śmigłowce oraz samoloty.

Wyboru misji dokonuje się będąc w Batcave (walcząc po stronie Batmana) lub w Arkham Asylum (walcząc po stronie jego przeciwników); w miejscach tych dostępne są również pomieszczenia z trofeami oraz możliwość stworzenia postaci (tylko w Arkham Asylum). Jest to jakby menu. Można zbierać punkty, za które kupuje się umiejętności.

PlatformaXbox 360
Stan gryNowa
Wersja językowaAngielska
Rating wiekowy (PEGI)7+
GatunekAkcja
Język okładkiInny

30 innych produktów w tej samej kategorii: