Drogi Użytkowniku!
Chcemy, aby korzystanie z naszego Sklepi Internetowego było dla Ciebie komfortowe. W tym celu staramy się dopasować dostępne treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji oraz dostosowywanie oferty pod twoje zainteresowania. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas. Jako firma F.H.U. Dan-Kom Daniel Gałuszka dokładamy wszelkich starań by powierzone przez ciebie nam Dane osobowe były chronione i gromadzone tylko w tym stopniu w jakim jest to konieczne.
Dowiedz się więcej klikając pod linki Regulamin, Prywatność lub zamknij okno wyrażając zgodę i akceptując zapisy regulaminu.

zamknij
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Alien: Isolation XBOXOne POL Używana Zobacz większe

Prezentowana okładka jest tylko poglądowa i niekoniecznie odzwierciedla stan faktyczny produktu, który dostarczany jest do klienta końcowego.

Alien:_Isolation_XBOXOne_U_PL_PL

Alien: Isolation XBOXOne POL Używana

Dostępny

Używane

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

49,00 PLN

Akcja gry toczy się na stacji kosmicznej Sewastopol w roku 2137. Gracz steruje Amandą i widzi świat gry z perspektywy pierwszej osoby. Podczas rozgrywki postać może spotkać innych ludzi, którzy mogą zaoferować jej pomoc. Jednym z posiadanych urządzeń przez Amandę jest wykrywacz ruchu, dzięki któremu może zauważyć Obcego jeśli jest w jej pobliżu. W całej grze występuje on bardzo często i nie może zginąć. Jednym z celów gry jest unikanie ksenomorfa, a w przypadku bezpośredniego kontaktu można go ogłuszyć, odwrócić jego uwagę lub uciec, a w późniejszej fazie gry, odstraszyć ogniem

PlatformaXbox One
Stan gryUżywana
Wersja językowaPolska (napisy)
Rating wiekowy (PEGI)18+
GatunekAkcja
Język okładkiPolski

30 innych produktów w tej samej kategorii: