Drogi Użytkowniku!
Chcemy, aby korzystanie z naszego Sklepi Internetowego było dla Ciebie komfortowe. W tym celu staramy się dopasować dostępne treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji oraz dostosowywanie oferty pod twoje zainteresowania. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas. Jako firma F.H.U. Dan-Kom Daniel Gałuszka dokładamy wszelkich starań by powierzone przez ciebie nam Dane osobowe były chronione i gromadzone tylko w tym stopniu w jakim jest to konieczne.
Dowiedz się więcej klikając pod linki Regulamin, Prywatność lub zamknij okno wyrażając zgodę i akceptując zapisy regulaminu.

zamknij
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Battlefield Hardline PS4 POL Używana Zobacz większe

Prezentowana okładka jest tylko poglądowa i niekoniecznie odzwierciedla stan faktyczny produktu, który dostarczany jest do klienta końcowego.

Battlefield_Hardline__PS4_U_PL_PL

Battlefield Hardline PS4 POL Używana

Dostępny

Używane

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

39,00 PLN

Battlefield Hardline to pierwszoosobowa strzelanina. Gra oferuje rozgrywkę jednoosobową i wieloosobową. Rozgrywka wieloosobowa przeznaczona jest dla maksymalnie 64 graczy na jednym serwerze w przypadku PC oraz konsol nowej generacji. W przypadku konsol PlayStation 3 oraz Xbox 360 liczba została ograniczona do 24. Gracze dzielą się na dwie grupy: oddział policyjny oraz grupę przestępców. Celem jednostki policji jest pojmanie przestępców, natomiast przeciwnicy muszą wykonać wskazane na początku rozgrywki zadanie oraz uciec przed wymiarem sprawiedliwości. Obie strony otrzymują różne akcesoria np.: paralizatory, tarcze balistyczne, kajdanki, maski gazowe itp. Obie grupy otrzymują także inne pojazdy (z wyjątkiem motocykli oraz śmigłowców): przestępcy otrzymują do dyspozycji pojazdy typu van i sedan, a oddział policyjny dwa rodzaje radiowozów i samochód pancerny. Można również spotkać się z zastosowaną technologią Levolution (polegającą na możliwości burzenia różnych obiektów na mapie i następstw z tym związanych), podobnie jak w poprzedniej części gry.

PlatformaPlayStation 4
Stan gryUżywana
Wersja językowaPolska (dubbing)
Rating wiekowy (PEGI)18+
GatunekStrzelanka
Język okładkiPolski

30 innych produktów w tej samej kategorii: